Hakkımızda

NESA LED AYDINLATMA SAN. Olarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti ilke edinerek led teknolojisinde dış mekan ve iç mekan aydınlatma ürünleri ile yetenekli mühendislerin ve deneyimli personellerimizin katkılarıyla aydınlatma alanın da sürekli yeni ürünler ve yeni çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesinden yola çıkan firmamız, son yıllarda enerji maliyetlerinin yükselmesine karşılık olarak daha az enerji tüketen ve daha uzun ömürlü ürünleri sizler için tasarlamaktadır.

NESA LED AYDINLATMA SAN. olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesi ile ürünlerimizde led teknolojisinde lider olan CREE, OSRAM ve SAMSUNG gibi firmalara ait yüksek kaliteli led kullanmaktayız. Özellikle Çin’den gelen düşük verimli ve kalitesiz malzemeleri hiç bir koşulda imalatlarımızda kullanmamaktayız.

Dünyada teknolojilerinde ilerlemesi ile rekabetin çok olduğu bir zamanda olduğumuzu düşünürsek, İşletmelerin satarken değil de alırken ve tasarruf ederek karlılık elde etmeye çalıştığı bir dönemde, özellikle son yıllarda led teknolojisi işletmelerin % 70’e varan enerji tasarrufu sağlamasından dolayı ilk tercih sebebi olmaktadır.

NESA LED AYDINLATMA SAN. olarak ürünlerimizi sürekli geliştirerek ve yeni teknolojileri de takip ederek bizlere duyulan güvenin sebepsiz olmadığını göstermek için sürekli çalışmaktayız.

İletişim
Gönder